Erkek Kolye Modelleri

Erkek Kolye Modelleri

Tarih:
Tarafından gönderildi:

Erkek kolye modelleri tercihe göre farklılık gösterir. Bu modeller arasında yer alan kalın zincirden yapılan kolyeler oldukça gösterişli durmaktadır. Kim erkek daha gösterişli kolyeler tercih ederken kimileri ise daha sade minimal bir kolye tercih etmektedirler. Erkek kolye...

Erkek Kolye Modelleri

Birçok farklı aksesuar içerisinden kolye hem erkeklerde hem de kadınlarda kullanılan birkaç aksesuar içerisinde yer almaktadır. Boyuna takılan bu aksesuar kadınlar birçok farklı materyalde veya modelde bulunurken erkekler bazı materyalde ve modelde kolye tercih etmektedirler.

Erkek kolye modelleri tercihe göre farklılık gösterir. Bu modeller arasında yer alan kalın zincirden yapılan kolyeler oldukça gösterişli durmaktadır. Kim erkek daha gösterişli kolyeler tercih ederken kimileri ise daha sade minimal bir kolye tercih etmektedirler. Erkek kolye modelleri şöyledir;

  • Gümüş erkek kolye modelleri
  • Madalyonlu erkek kolye modelleri
  • Zincir şeklinde erkek kolye modelleri

Bu kolyeler arasında modası hiç geçmeyen ve her dönem tercih edilen zincir kolyeler hem ağırlığı temsil etmekte hem de spor bir görüntü elde edilmesini sağlamaktadır. İstenilen her kıyafet ile kombin edilebilen bu kolyeler erkeklerin gözdesidir.

Erkek Kolye Modelleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok erkek kolye takma konusunda toplumsal olgular nedeniyle tereddüt etmektedirler. Ancak zarif erkek kolyeleri birçok erkeği daha karizmatik göstermektedir. Son dönemde dizi oyuncularının da kolye takması ile erkekler arasında popüler olan kolye modelleri her erkeğin zevkine ve tarzına göre değişiklik göstermektedir. bu sebeple erkekler kolye modelleri seçerken giyimlerini ve tarzlarını göz önüne alarak tercih yapmalıdırlar.  Erkek kolye modelleri seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken özellikler bulunmaktadır. Her erkeğin tarzı birbirinden farklıdır. Kimisi salaş bir görünümle spor kıyafetler ve aksesuarlar tercih ederken kimisi klasik ve şık kıyafet ya da aksesuar tercihinde bulunmaktadır.

Gümüş renkli erkek zincirleri daha çok rahat ve klasik bir tercihtir. Altın dikkat çeken bir kolye materyali iken gümüş ince ve zariftir. Gri renkte oluşu ile her renk kıyafete uyum sağlayan gümüş kolyeler özellikle lacivert ve zeytin yeşili gibi alışılmış erkek tonları ile iyi uyum sağlamaktadır. Gümüş zincirin kalınlığı kolye ucu kullanılıp kullanılmayacağına göre değişiklik göstermektedir. Kolye ucu kullanmadan sadece zincir olarak kullanılacak olan gümüş kolyelerin kalınlığı 2 mm ile 6 mm arasında kalınlıkta ve 18 ila 22 inch arasındaki uzunlukta olmalıdır.  Eğer zincire kolye ucu takılacaksa zincirin uzunlu 25 ila 28 inch arasında olmalıdır.

Madalyonlu erkek kolye modelleri ise görünüşünde tarz yaratmak isteyen erkekler tarafından kullanılmaktadır. Son dönemlerde moda olan bu erkek kolye modelleri salaş ve bir o kadar da tarz bir görüntü yaratmaktadır. Madalyon seçimi yaparken birçok çeşitli simge ve semboller tercih edilebilmektedir. Beyaz renk veya desensiz gömlekler ile harika bir görüntü sağlayan madalyonlu kolyeler aynı zaman da yakası açık T-shirtlerle de harika görüntüye sahip olmaktadırlar.

Minimalizm hala erkeklerin aksesuarlarında en üst sırada yer alan bir olgudur. Siyah deri ceket ve beyaz bir gömlek ile kolyenin ucunda ufak bir doğal taş yer alabilir. Bu tarz kolyeler genellikle yaz sezonlarında plaj konseptleri ile uyum sağlamaktadırlar.

Boncuklu erkek kolyeler ise ortalama olarak 7 yıldan beri erkek kolyelerinde popüler olmuştur. Bu tür kolyelerde mükemmel bir görünüm elde etmek için uzun zincirler ile spor kıyafetler kullanılarak kombin yapılabilmektedir.

Her dönem farklı bir modanın hit olması ile üretici firmalarda o modaya uygun erkek kolyesi tasarlamaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilenleri sade kolye modelleridir.

Erkeklerde kolye aksesuar olarak çok sık tercih edilen bir takı çeşididir. Bu özelliklere sahip bir kolye tercihi yaparken mutlaka web sitemize uğrayarak kaliteli ve uygun fiyatlı erkek kolye modellerimizi incelemeden alışveriş yapmayın.

Etiketler:

Yorum yapın

* Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.