Dropshipping Hizmeti

Dropshipping, ürünleri satmak isteyen bir işletmenin, ürünleri stoklamadan veya depolamadan bir tedarikçi veya toptancı ile anlaşıp, bu ürünleri müşterilere doğrudan gönderdiği bir iş modelidir. İşletme, ürünleri müşterilere pazarlar, siparişleri alır ve tedarikçiye ileterek ürünlerin gönderilmesini sağlar. Bu şekilde, işletme stok yönetimi ve lojistik sorumluluklarından kurtulur ve düşük sermaye ile çeşitli ürünleri satabilir.

Yapmanız gereken ilk iş web sitemize üye olmanız. Üye olurken yanlış ve yalan bilgi vermemeye lütfen özen gösteriniz. Üyeliğiniz kabul edildikten sonra tüm ürünlerimizin toptan fiyatlarını görebileceksiniz. Web sitenize dilerseniz XML olarak çekebilirsiniz yada beğendiğiniz ürünü manuel olarak yükleyebilirsiniz. Stoksuztoptan.com olarak fiyat ve stoklarımızı anlık olarak güncellemekteyiz. 

Dropshipping ücreti yoktur. Siteye üye olurken sadece üyelik bayi bedeli fiyatı vardır bu fiyatta piyasadaki en makul fiyattır. Bu ücret yıllık 1 kere alınır ve alınan bu ücret sizlere yeni ürün tedarik etmek için kullanılır. Bunun dışında gizli bir ücret yoktur. Cari hesabınıza bakiyenizi yükleyerek dilediğiniz ürünü perakende şeklinde alır ama toptan alıyormuş gibi uygun fiyatlara satabilirsiniz.

Tabiki dilediğiniz gibi istediğiniz ürünü bulup web sitenize fiyat farkınızı koyarak ekleyebilirsiniz.

Web sitemi nasıl kurabilirim?
GUCSO
Shopify veya WordPress hakkında bilginiz yok ve e-ticaret sitenizi nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız bu Youtube kanalından tüm bu içeriklere ücretsiz erişebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Dropshipping yapabilir miyim?

Evet tabi. Dilediğiniz gibi Stoksuztoptan.com ‘ a üye olarak toptan fiyatına ürünleri web sitenize kar marjınızı koyarak listeleyebilirsiniz. 

Nasıl Dropshipping hizmetinden faydalanabilirim?

Web sitemize üye olarak dropshipping hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üye olduktan sonra cari hesabınıza bakiye yükleyerek her gelen satışınızı bakiyenizden düşebilirsiniz.

Komisyonlu satış yapıyor musunuz?

Hayır. Stoksuztoptan.com üzerinde gördüğünüz fiyatlar toptan ürün fiyatıdır. Üstüne istediğiniz kar marjını koyarak satabilirsiniz. Bu konuda kimseyi kısıtlamıyoruz.

İade veya ürün değişimi var mı?

Ürün değişimi sadece bozuk, kırık veya bizim tarafımızdan kaynaklı olan ürünlerde birebir değişim yapılmaktadır. Müşteri tarafından istemesi durumunda iade ve değişim yoktur.

Paketleme ücreti var mı?

Hayır. Hiç bir şekilde paketleme ücreti almamaktayız.

Ürün içeriğinizi ve resimlerinizi kullanabilir miyiz?

Evet tabi. Web sitemizde bulunan ürün ve ürün açıklamalarını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Stoklar sürekli güncelleniyor mu?

Evet. Tüm stoklar ürün içerisinde yazmaktadır. Stoklarımız anlık olarak güncellenmektedir. Çok tutulan veya toptan satılan ürünler tekrardan stoklara eklenebilir. Anlık olarak 100 adet olan bir ürün toplu bir şekilde satılabilir de bu konuda listelediğiniz ürünlerin stoklarını kontrol etmeyi unutmayınız.

Sizden ürün almamız için şirket kurmamız gerekiyor mu?

Bizim tarafımızdan bir problem yoktur. Biz sizin bizden her satın aldığınız siparişe fatura kesip tarafınıza iletmekteyiz. Geri kalan işlem siz ve müşteriniz arasında geçmektedir.

Kargo anlaşmam yok siparişlerimi nasıl kargolarım?

Siparişleriniz için bir anlaşmalı kargonuz yok ise aşağıdan desi oranlarına göre kargo fiyatlarını ortalama şekilde görüntüleyebilirsiniz. 1 Desi kargo fiyatları 49₺ ‘dir. Web sitemizde bir çok ürün desi oranı değiştiği için hepsini yazmak doğru olmayacaktır cünkü fiyatlar sürekli güncellenmektedir.

Kapıda ödemeli olarak ürün alabilir miyim?

Malesef geçerli ödemeler:

  • Havale / EFT,
  • Kredi Kartı / Banka Kartı

olarak yapabilirsiniz. Yerli ve yabancı kredi & banka kartlarını kabul etmekteyiz.

Dropshipping ücreti ne kadar?

Yıllık ücreti şuan için sadece 500₺ ‘dir. Tek seferlik ödemedir. Üye olduktan sonra yapılmaktadır. 

Siparişleri ne kadar süre içerisinde teslim ediyorsunuz?

Sabah saat 11:00 ‘a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Aksi durumlarda ertesi gün teslim edilmektedir. Yani siparişleriniz 12 – 48 saat içerisinde kargoya teslim edilmektedir.