Satış Ortaklığı

Sosyal medyada belirli bir kitleye hitap ediyorsunuz ama para kazanmıyor musunuz? Artık Gucso.com 'ile satış ortaklığı anlaşması yaparak sizde sosyal medya hesaplarınızdan para kazanabilirsiniz. Para kazanmaya başlamak için hemen satış ortağımız olun ve para kazanmaya başlayın!

Bir çok pazaryeri ile influencer olarak anlaşmama rağmen hiç biri gucso.com kadar kolay kazanç sağlamadı. Bu konuda gucso.com 'a tekrardan teşekkür ediyorum.
Damla Çavuş
Yüksek Komisyon Oranları
Satış Ortaklığı
Hızlı Ödeme
Satış Ortaklığı
Kampanyalı Günler
Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı

GUCSO

Satış ortaklığı hakkında aklınıza takılan soruları sizin için yanıtlıyoruz. Daha fazla aklınıza takılan sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. Diğer pazar yerlerine istinaden satış yapacağınızdan eminseniz bizim için hiç bir koşul gerekmemektedir. Dilerseniz çevrenize satış yaparak bile komisyon kazanabilirsiniz.

Komisyon oranları kademeleri vardır. İlk giriş yapan tüm kullanıcılar her yaptığı satıştan %20 komisyon kazanmaktadır. İlerleyen süreçte daha fazla müşteri kitlesine ulaşan kullanıcıların komisyon oranları artmaktadır.

Tabiki. Paylaştığınız her kodu kullanan takipçiniz, sizin sayenizde her alışverişinden %10 indirim kazanmaktadır.

Satış ortağı olan her kullanıcımız hak ettiği kazanç limitini doldurduğu aynı ay içerisinde tüm ödemeleri yapılmaktadır.

Satış yaptığınız tutarların toplamı 500₺ yi geçtiği gibi ödemeniz tarafınıza yapılmaktadır.

Daha fazlası

Aklınıza takılan daha fazla soru için bizimle dilediğiniz gibi iletişime geçebilirsiniz. Kazanmak için gucso.com!