XML HAKKINDA!

GUCSO

Aklınıza takılan genel olacak tüm soruları sizin için listeledik. Daha fazla sorunuza cevap bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

XML linki, bir web sayfasının veya başka bir kaynağın içeriğini veya verilerini belirli bir XML dosyasına veya kaynağa işaret eden bir URL (Birleşik Kaynak Konum Belirteci) adresidir. Bu link, belirli bir veri veya bilgi kaynağına erişmek veya bu kaynağı işlemek isteyen uygulamalar veya programlar için kullanılır.

XML linki, bir XML dosyasının veya kaynağının internet üzerinden erişilebilir bir konumda bulunduğu durumlarda kullanılır. Bu link, bir tarayıcıda açılabilir veya bir uygulama tarafından işlenebilir.

XML servislerimiz ile dakikalar içerisinde tüm ürünleri içerikleri ile birlikte web sitenize aktarabilirsiniz. XML servisleri tüm içerik güncellemelerini sürekli yapmaktadır. Yeni eklenen ürünler xml ‘e eklenir stokta olmayanlar ise stok bittiğini size hızlı bir şekilde bildirir.

XML için ek ücret yoktur. Sadece üyelik ücreti vardır. Üye olduktan sonra xml servislerine erişebilirsiniz. 

Evet. Tüm ürünlerin kendine özel stok numarası vardır.

Xml bağlantısı ile tüm ürün içeriğini çekebilirsiniz. Ürün içerikleri;

  • Başlık,
  • Açıklama,
  • Fotoğraflar,
  • Fiyat,
  • Stok

olarak tüm içerikleri anlık bir şekilde çekebilirsiniz.

Kadir KÖSEOĞLU
Uzman

WordPress XML Plugin


Ürünlerinizi toplu bir şekilde entegre edeceğiniz profesyonel %100 Türkçe kolay kullanımlı WordPress Plugini sizler için geliştirdik.
Kadir KÖSEOĞLU
Uzman

Shopify XML Plugin


Product XML Import İle XML bağlantınızdaki tüm ürünleri hızlı bir şekilde içe aktarabilirsiniz! Herhangi bir web sitesinden aldığınız XML bağlantısını profesy..

XML Başvurusu

XML linkine erişmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.