Küpe Modelleri

Küpe Modelleri

Tarih:
Tarafından gönderildi:

Küpe Modelleri

Küpeler her kadında olmazsa olmaz bir aksesuardır. Altın, gümüş ve çelik gibi birçok materyalden üretilen küpe modelleri klasik, sıcak ve çekici bir hava katmaktadır. Safir taşlar, elmaslar, pırlantalar veya gram altın kullanılarak yapılan küpe modelleri her tarza göre değişiklik göstermektedir. Kimi kadınlar ağırlık ve gösteriş severken kimi kadınlar daha narin ve zarif küpe modeli tercih etmektedir.

Altın küpeler ise kendi içerisinde sarı altın, gül altın, pembe altın, beyaz altın veya yeşil altın olarak ayrı gruplara ayrılmaktadır. Böylece tarzınıza uygun renkteki altın küpeyi tercih edebilirsiniz. Altın küpeleri nötr renklerdeki kıyafetler ile kombine ettiğinizde harika bir görüntü elde edekceksiniz.

Safir küpe modelleri daha yumuşak renk ve stildeki çivili küpe modelleri ile bir arada kullanılabilmektedir. Aynı zaman da inci küpe modelleri ile altın küpe modelleri ile de bir arada kullanabilirsiniz.  Metal küpe modelleri her yerde rastlayabileceğimiz ürünlerdir ve fiyatları uygun olması sebebiyle en çok tercih edilen küpe modellerindendir. Ancak bazı hassas ciltlere sahip kişiler bu tür küpeleri kullanamamaktadır. Çünkü bir süre sonra ter ile temas ettiğinde bazı kimyasallar cilde değecektir ve bölgede alerjik reaksiyonlara sebep olacaktır.

Küpe modelleri şu sınıflandırılmaya tabi tutulabilir;

 • Altın küpe modelleri
 • İnci küpe modelleri
 • Safir küpe modelleri
 • Pırlanta küpe modelleri
 • Çivi küpe modelleri
 • Metal küpe modelleri
 • Vintage küpe modelleri
 • Halka küpe modelleri
 • Damla küpe modelleri
 • Sarkıt küpe modelleri
 • Kelebek küpe modelleri

Halka küpeler hemen her kombine uyum sağlayan ve günlük kullanıma uygun küpe modellerindendir. Bu küpeleri ister bir kot pantolon ve gömlek ile ister şık bir elbise ile kombinleyebilirsiniz.

Damla küpe modelleri ile ise klasik, zarif ve tek renkli kıyafetlerinizi kolayca kobinlemeniz mümkündür.

En Şık Küpe Nasıl Seçilir?

En şık küpe modeli seçimi yapılırken diğer tüm aksesuarlarda olduğu gibi bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu kriterler; yğz hatları, kulak yapısı ve kafa şekli gibi birçok etmene bağlıdır.

Oval bir yüz hattına sahipseniz istediğiniz her küpe modelini seçebilmektesiniz. Ancak yuvarlak bir yüz hattına sahip iseniz uzun geometrik küpe modelleri tercih etmeniz daha hoş görünmenize yardımcı olacaktır.

Kalp şeklindeki bir yüz hattına sahip iseniz çizgiler ve eğriler içeren uzun küpe modelleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Kare şeklinde bir yüz hattınız varsa o zaman uzun tasarımlara sahip sarkıt veya halka küpeler daha hoş bir görüntü ortaya çıkaracaktır.

Hediye Olarak Küpe Satın Almak İçin İpuçları

Kız arkadaşınıza, eşinize veya bir sevdiğinize özel günler için kolye almayı düşünüyorsanız. Ancak nasıl bir küpe almanız gerektiğini bilmiyorsanız size hediye olarak küpe satın almak için nelere dikkat edilmesi gerek kısmında bazı püf noktalar ile yardımcı olacağız.

 • İlk olarak küpenin hediye edileceği kişinin tarzını ve zevkini çok iyş analiz etmeniz gerekmektedir.
 • Son dönem modasında trend olan küpe modellerini yakından takip etmelisiniz.
 • Küpe satın alacağınız kişinin metale karşı herhangi bir alerjisi olup olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Eğer alerjik reaksiyon ortaya çıkıyorsa o zaman metal küpe modellerinden birini tercih etmemelisiniz.

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılmakta olan küpeler modelleri web sitemizde yer alan model ve renkleri ile çok geniş bir yelpazeye sahiptirler. Birden çok küpenin yer aldığı küpe takımları ile istediğiniz küpeyi tercih etmeniz mümkündür. İstediğiniz ve tarzınıza en uygun küpe modelleri ve renk seçenekleri ile sayfamızda her türden küpeye hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Etiketler:

Yorum yapın

* Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.