Aksesuar Takı

Uygun Fiyatlı Takı Ürünleri

9-uygun-fiyatli-bijuteri-urunleri-taki-modelleri-gucso-min

Uygun Fiyatlı Takı Ürünleri

Uygun Fiyatlı Takı Ürünleri

Uygun fiyatlı takı ürünleri konusunda kadınların ve erkeklerin tarzlarının birer tamamlayıcısı niteliğinde bulunan takılar, uygun fiyatlara da çok şık modellere ve tarzlara sahip olabiliyor. Çoğu zaman sade görünüşleri ile de kişilere ayrı bir hava katabiliyor. Uygun fiyatlı takı modelleri son zamanlarda oldukça tercih ediliyor. Hem bir tamamlayıcı hem de ucuz fiyatlı bir şey olsun diye düşünen kişiler bu tarz ürünleri özenle inceleyerek hem ucuz fiyata hem de üzerlerinde çok şık duran takılara sahip olabiliyor.

Genellikle uygun fiyatlı takı ürünleri yapımında kullanılan madde ile doğru orantılı oluyor. Yani tahmin edebileceğiniz üzere altın bir takı ile gümüş bir takının değeri aynı olmuyor. Bu yüzden özellikle uygun fiyatlı takı ürünleri için metal, ipli, imitasyon deri, plastik ve gümüş gibi maddeler kullanılıyor. Ancak bu maddeler kullanıldığı diye her ürün kötü olmuyor, çok şık ürünler de tabi ki mevcut olabiliyor. Örneğin çok şık bir dizaynı ve modeli olan bir gümüş takı, ucuz fiyata sizin üzerinizde şaheserler yaratabiliyor. Bu tarz ürünleri takı için çok para harcamak istemeyen ama kombinlerini tamamlayacak bir arkadaş isteyen kişiler daha çok tercih ediyor.

Pek çok farklı takı çeşidinde uygun fiyatlı takı ürünleri mevcut olmakla birlikte özellikle gümüş takılar hem ucuz hem de oldukça şık gözüküyor. Özellikle bujiteriler uygun fiyatlı takı ürünlerinin merkezidir diyebiliriz. Siz de uygun fiyatlı takı ürünleri arıyorsanız gümüş takıları tercih edebilirsiniz.

Takı Çeşitleri Nelerdir?

Takı çeşitleri nelerdir? Sorusunun cevabını merak ediyorsanız; Takı çeşitleri, vücutta takıldığı bölgeye göre isimlendirilmektedir. Gösterişli takılar kadınlar için genellikle özel günler, gece davetleri gibi yerlere özellikle uyum sağlarken daha sade ve sıradan takılar ise özellikle gündelik hayatta tercih edilmektedir. Takı çeşitleri, kendi içerisinde de pek çok farklı modele ve tarza sahiptir. Takı çeşitleri nelerdir? Sorusuna geri dönecek olursak takı çeşitleri genel hatları ile şunlardır;

 • Küpeler
 • Yüzükler
 • Kolyeler
 • Hızmalar
 • Halhallar
 • Eklem yüzükleri
 • Bileklikler
 • Ayak parmağı yüzükleri
 • Şahmeran
 • Broşlar
 • Gerdanlık

Takı Fiyatları

Takı fiyatları konusunda takıların fiyatlarını etkileyen pek çok farklı etken bulunmaktadır. Ürünlerin trendi, materyalleri, tasarımı, işçiliği gibi durumlar takıların fiyatlarını etkileyen en önemli hususlardır. Özellikle değerli taşlardan ve madenlerden yapılan ve çok fazla işçiliğe sahip takılar, imitasyon veya daha düşük değerli takıların olduğu bijuteri ürünlerine göre çok daha pahalı oluyor. En basit örnek olarak Altın takı fiyatları ile gümüş takı fiyatları arasında çok büyük farklar meydana gelebiliyor. Bunun yanı sıra bir nevi yatırım işlevi gören değerli madenler kullanılarak tasarlanmış ürünler yüksek fiyatlara sahip oluyor. Ancak yine de kişilere çok özel bir hava katan ve şıklıklarına şıklık katan takılar fiyatları ne olursa olsun kadınlar ve erkekler tarafından çok fazla tercih ediliyor.

Takı fiyatları konusunda bir diğer önemli konu ise tekli olarak satın alınan takılara göre set olarak satın alınan takıların birim olarak çok daha ekonomik oluyor olmasıdır. Setlerin toplam fiyatları çok gibi gözükse de aslında baktığınızda hepsini ayrı ayrı aynı kalitede bir ürün olarak almaya çalıştığınızda çok daha yüksek fiyatlara denk geliyor. Bu yüzden vücudunda çeşitli yerlerde birden çok takı kullanan kişilerin set satın almaları çok daha uyguna gelebiliyor.

Pek çok farklı takı modeline ve çeşitlere sahip sitemizi ziyaret ederek size uygun en şık ve en uygun fiyatlı takılara ulaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek aradığınız ve ihtiyacınız olan takılara bir tıkla kolayca ulaşabilir ve hem birbirinden şık hem de uygun fiyatlı ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0