Hakkımızda

Hakkımızda

Gucso - Ufak Favicon

GUCSO KİMDİR?

Gucso - Hakkımızda - Gucso Tarihcesi

GUCSO.com

Takı ve Bijuteri sektöründe size en kaliteli, dayanıklı ve modayı yansıtan sunmayı hedefleyen GUCSO, kendinizi her zaman şık hissetmenize yardımcı olur. Günlük hayatta, iş yerinde ya da spor yaparken tercih edebileceğiniz modellerimiz sayesinde nerede olursanız olun, karakterinizi net bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılama hedefine sahip olan GUCSO bu doğrultuda kendini sürekli geliştirerek ileriye gitmektedir. Sektörde olan gelişmeler ve trendler takip edilerek size modaya uygun seçenekler anında sunulur. Böylece gittiğiniz ortamlarda hem ışıltınızı yansıtmanız hem de 21. yüzyıla uygun bir kombin yapmanız sağlanır.

Her zaman müşteri odaklı olarak hareket eden GUCSO, uygun fiyat politikasıyla size en iyi çözümleri sunmaktadır.

Gucso - Kimdir - Gucso Markası

Misyon & Vizyon

Gucso - Misyon

MİSYONUMUZ

Get complimentary ground shipping on every order.Don’t love it? Send it back, on us.
Gucso - Vizyon

VİZYONUMUZ

Join Minimog Rewards to earn gift cards and enjoy exclusive member benefits.

Kaliteli Takı ve Bijuteri Ürünleri

Günümüzde takı ve bijuteri sektöründe en sık karşılaşılan şikayet ürünlerin dayanıksız olduğu, kısa süre içerinde rengini kaybettiği ve kırıldığı yönündedir. GUCSO bu sorunlara bir son vermek üzere size 7/24 hizmet sunmaktadır.

Kalite politikamız kapsamında insan sağlığına zararı olmayan ürünlerin size ulaştırılması amaçlanır. Böylece sağlık bir yaşam denetlenmektedir. GUCSO hizmetlerini geliştirmek, yelpazesini büyütmek ve her aradığınız seçeneği bulmanız için teknoloji ve trendleri yakından takip ederken devamlı gelişmektedir. Bu doğrultuda kataloğumuz da sürekli yenilenir.

Bunun yanı sıra müşteri ilişkilerine de önem veren GUCSO, sıcak iletişimler kurarak sizin ihtiyaçlarınıza çözüm sunmayı hedefler. Eğer bizimle iletişime geçerseniz, tüm sorularınızı aktarmanız mümkündür.

Takı ve Bijuteri sektöründe uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı hedefleyen GUCSO, bu çerçevede birinci sınıf malzemelerden imal edilen seçenekleri sizinle buluşturur. Tüm kataloglarımızı incelerseniz, ihtiyaçlarınıza cevap veren opsiyonları bulabilirsiniz.

Modern Bijuteri ve Takı Seçenekleri

Bijuteri ve takı sektörü oldukça hareketli bir sektördür. Zira dünyada moda ve trendlerde yaşanan yenilikler, bu sektörü doğrudan etkilemektedir. Bu kapsamda her geçen gün yeni tasarımlar, modeller karşımıza çıkmaktadır.

Eğer daha güzel görünmek girdiğiniz her ortamda öne çıkmak istiyorsanız, bunları yakından takip etmeniz şarttır. Genç ve dinamik bir yapısı olan GUCSO her gün sektör araştırması yaparak bu seçenekler ile buluşturmaktadır.

İçerisinde bulunduğunuz her yılın modasını günü gününe takip etmek istiyorsanız, GUCSO ile istediğiniz çözümlere ulaşabilirsiniz.

Renkli Aksesuar Ürünleri

Aksesuarlar her giyim tarzının bir tamamlayıcısı durumundadır. Zira daha güzel görünmek istiyorsanız, aksesuarlar olmadan yapılan bir kombin eksik görünecektir. Şıklığınızı daha iyi bir şekilde sergilemek için giyiminize uygun aksesuarlar seçmeniz şarttır.

Bunun farkında olan GUCSO her yaşam tarzı ve zevk için onlarca farklı seçenek sunar. Bu kapsamda günlük kullanım için uygun, renkli ve çağı yansıtan modellerimiz arasından tercihler gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra iş yerinde kullanıma uygun olan sade seçenekler arasından tercihler de yapabilirsiniz. Geniş kataloğumuz sayesinde size özel çözümlere kavuşabilirsiniz.

Saat & Kombin & Takı Ürünleri

Saat & kombin ürünleri gittiğiniz her yerde hem zamanı daha pratik kontrol etmenize hem de şıklığınızı korumanıza yardımcı olur. Günlük yaşamdan spora kadar her yerde kullanılabilecek modeller sayesinde şıklığınızı, karakterinizi daha iyi bir şekilde yansıtmanız mümkündür.

GUCSO bu kapsamda birbirinden farklı onlarca seçenek sunmaktadır. Bunların tümünü incelerseniz, size en uygun modelleri bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra saçlarınızı toplamak için uygun toka modelleri istiyorsanız son trendlere göre hazırladığımız kataloğumuza göz atabilirsiniz.

Estetiğe ve dayanıklılığa büyük bir önem veren GUCSO bu çerçevede tüm ürünlerini birinci sınıf malzemelerden size sunar. Böylece uzun yıllar boyunca, ilk günkü görünümünden bir şey kaybetmeksizin kullanmanız mümkündür.

0